Netsoft Bilişim Ve Yazılım Sistemleri

  • 03522323070
  • bilgi@netsoftbilisim.com

Hakkımızda

NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ

Netsoft Yazılım mobil ,web ve masaüstü uygulama geliştirme tecrübesi ile profesyonel bir yazılım geliştirme şirketidir.

Netsoft Yazılım olarak misyonumuz; Zengin teknoloji araçları kullanarak ve alanımızda uzmanlaşarak müşterilerimizin kendi rakiplerine karşı daha güçlü hale gelmesine yardımcı olmaktır.

Kurumsal vizyon; Üstün çözümler sunan, açık fikirli, dinamik ve müşteri odaklı yaklaşımı korurken müşterileri için değerli bir iş ortağı olmaktır. Uzman ekibimiz C#, ASP.NET ,Java gibi birçok yazılım dilinde yüksek uzmanlığa sahiptir.

Başarılı ekibimiz ,siz değerli müşterilerimize 100 den fazla web projesi ve masaüstü uygulamasını başarılı bir şekilde bitirip teslim etmiştir.

Firmamız ; İş analizi, Yazılım Geliştirme, Web Tasarım ve Prototip Geliştirilmesi , proje sonrası bakım ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Neden Netsoft?

  • Biz ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla belirleyip, sizinle işbirliği içinde en etkili yolu bulabiliriz. Bizimle çalışan mutlu müşterilerimizin, hakkımızda söylediklerine göz atabilirsiniz.
  • Uzman ekibimiz sürekli kendini geliştirmeyi ve yeni teknolojilere ayak uydurmayı kendilerine amaç edinmişlerdir.
  • Yazılım ekibimizin uzmanlıklarına ve bilgi birikimlerine güvenebilirsiniz. Tamamlanmış projelerimizi görüntülemek için referanslarımıza bakabilirsiniz.

Hala Netsoft Yazılım’la çalışmak konusunda tereddütleriniz varsa, bizimle iletişime geçerek fikrinizi paylaşabilirsiniz.